What would you like to find?

Kūdikių masažo kursai tėvams

Kūdikių masažas apima tėvų ir vaiko tarpusavio ryšio stiprinimą nuo pirmųjų gyvenimo dienų. Užsiėmimų metu mamos ar tėčio masažuojami kūdikiai gauna nedalomą dėmesį, švelnius prisilietimus, akių kontaktą. Tėvai patiria ramybę bei išmoksta teisingai masažuoti savo kūdikį ir gali tai pritaikyti namuose. Kūdikių masažas nuramina mažuosius ir užtikrina ramų miegą, tvirtina kūnelį, padeda teisingam vystymuisi ir yra nepakeičiamas esant pilvo diegliams ar dygstant dantims.

Kūdikių masažiukų kursas tėvams

Kūdikių masažo kursai skirti 2-7 mėnesių mažyliams. Kursų metu pateikiama tėvams reikalinga teorinė informacija apie kūdikių vystymąsi, bet didžioji dalis laiko skiriama praktikai. Tėvai patys masažuoja savo vaikutį, kartu būnanti kineziterapeutė konsultuoja ir padeda. Kursai yra individualūs, mes prisitaikysime prie jūsų kūdikio ritmo ir nuotaikų. 

Kursą sudaro 4 užsiėmimai po 60 minučių. Laikas derinamas individualiai. 

Kursuose su savimi reikia turėti tik patogią aprangą, galima pasiimti mylimą kūdikio žaisliuką. Papildomais dalykais pasirūpinsime mes. 

Užsiėmimuose naudojame alijeų mišinį „Delfino bučinys“ (migdolų aliejų pagrindas su ramunėlių ir levandų eteriniais aliejais).

Privalumai

Atpalaiduosite savo mažylį ir sustiprinsite emocinį ryšį

Teoriniai ir praktiniai pagrindai sveikam kūdikio vystymuisi

Lankstus grafikas, individualūs užsiėmimai

Pamokos iš savo srities profesionalių

Kainoraštis

Kūdikių masažiuko kursai tėveliams
60 min
100 €

4 dalių kursai po 60 min. Už paslaugą dalimis mokėti negalima. Registracija patogiu laiku.