What would you like to find?
Kūdikių, vaikų ir nėščiųjų kineziterapija vandenyje

Kūdikių, vaikų ir nėščiųjų kineziterapija vandenyje

Individuali kineziterapija salėje

Individuali kineziterapija salėje

Daugiau apie užsiėmimus Bambino SPA?

Iš šeimos į šeimas

Bambino SPA

Oficialiai mes – kineziterapijos klinika, turinti sveikatos priežiūros institucijos statusą. Bet pirmiausiai siekiame būti antraisiais namais visai šeimai: nėščiosioms, kūdikiams, vaikams ir tėveliams.

Duris Kaune atvėrėme 2019-aisiais. Vilniuje veikiame nuo 2023-iųjų rudens. Kiekvieną dieną augame ir stiprėjame kartu su mūsų mažiausiais lankytojais. Esame vertinami dėl aukštos kokybės gydymo ir sveikatinimo paslaugų, kurias bandome pateikti įtraukiančiai ir nemonotoniškai. Pirmiausiai galvojame apie savo svečių patogumą, todėl pasirūpinome nemokamu parkavimu bei patogiu įėjimu su vežimu, o plaukimo sauskelnes ir higienos priemones suteikiame nemokamai. Žinoma, visus draugus vaišiname puodeliu kavos ar arbatos.

Nepaprastai didžiuojamės savo draugišku ir kompetentingu personalu, kuriam darbas su kūdikiais ir tėveliais pirmiausiai yra malonumas.

Iki pasimatymo Bambino SPA!

Giedrė Kalvaitė Bambino SPA kūrėja
BAMBINO SPA

Mūsų erdvės

Daugiau apie užsiėmimus Bambino SPA? Peržiūrėkite mūsų paslaugas

SUSIPAŽINKITE SU PROFESIONALAIS

Mūsų komanda

Jūsų patogumui pasirūpinome

Greita registracija

Internetinės registracijos forma ir galimybė matyti laisvus laikus mėnesio laikotarpyje

Patogi lokacija

Nesunkiai randama vieta su nemokamu parkavimu ir patogiu įėjimu

Nemokamai siūlome

Nemokamai suteikiame plaukimo sauskelnes, pasirūpiname kūdikių kosmetika, vaišiname kava

Moderniausia baseinų įranga

Vanduo filtruojamas per spalvotojo stiklo užpildą, kuriame nesikaupia bakterijos. 

SUSIPAŽINKITE SU PROFESIONALAIS

Mūsų komanda

DAŽNIAUSIAI UŽDUODAMI KLAUSIMAI

Raskite atsakymą

Taip, į visas paslaugas reikia registruotis iš anksto. Patogiausia ir greičiausia naudojant internetinę registracijos formą, taip pat galima telefonu +370 (659) 52777, el. paštu info@bambinospa.lt/vilnius arba žinute socialiniuose tinkluose.

Klinika nebendradarbiauja su TLK ir visos teikiamos paslaugos yra mokamos pagal patvirtiną ir šiame tinklapyje skelbiamą kainyną. Bambino SPA teikiamoms paslaugoms gydytojo siuntimas nėra būtinas.
Atvykus į procedūrą reikia užpildyti geros valios sutikimą bei anketą apie jūsų ar vaiko sveikatos būklę. Turint kontraindikacijų, prašome pristatyti gydytojo pažymą, rekomendacijas dėl gaunamų klinikos paslaugų.

Kūdikiams ir vaikams, atvykstantiems į užsiėmimus baseine, suteikiame rankšluostį, plaukimo sauskelnes, kosmetiką bei higienos priemones. Tėvams, nelipantiems į vandenį, su savimi reikia turėti tik švarias, neslidžias baseino šlepetes. Jeigu tėvai patys dalyvauja procedūrose baseine, prašome nepamiršti maudymosi kostiumėlio, baseino šlepečių, rankšluosčio bei asmeninių higienos priemonių. Atvykstant į salės užsiėmimus, reikia pasirūpinti patogia sportine apranga, kūdikiui galite paimti jo mylimą žaisliuką.

Masažo procedūros nieko papildomo atsivežti nereikia.

Pirmajam kartui rekomenduojame atvykti 15 min. prieš užsiėmimą. Papildomai paprašysime užpildyti sveikatos būklės anketą.  

Kitais kartais užtenka atvykti 5-10 minučių prieš užsiėmimą – kiek, kiek reikia laiko persirengti ar paruošti kūdikį procedūrai.

Kineziterapija baseine ir salėje kūdikiams rekomenduojama nuo 2 mėn.

DAUGIAU INFORMACIJOS

Užduokite klausimą

    Ką apie mus sako klientai?

    Klientų atsiliepimai

    Mums svarbi jūsų nuomonė nėra tik nuvalkiota klišė. Jūsų atsiliepimai padeda pasitempti, ištaisyti klaidas ir dar labiau prisitaikyti prie kiekvieno poreikių.

    BAMBINO SPA ĮŽVALGOS

    Blogas