What would you like to find?

Individualus kūdikių plukdymas

Individualus kineziterapeutės darbas su kūdikiu vandenyje yra unikalus užsiėmimas, kurio metu ne tik atliekama mankšta, bet ir užsimezga pasitikėjimas žmogumi. Hidroterapijos metu taikoma patentuota AquaSensory metodika bei sąmoningo plūduriavimo ir nardymo principai, nenaudojamos pagalbinės priemonės kaip kaklo ratukai ar rankovės. Kiekvienam kūdikiui teikiamas individualus dėmesys ir akcentuojamas natūralus domėjimasis vandeniu.

Dėl greitai pastebimų rezultatų ir emocijų, tai yra labiausiai vertinama mūsų paslauga. Tėvams patogu, nes nereikia lipti į vandenį, lengva susiruošti, užsiėmimo metu galima atsipūsti, atsigerti kavos ir su malonumu stebėti savo mažylį.

Mes pasirūpinome plaukimo sauskelnėmis, minkštu rankšluosčiu, kosmetikos priemonėmis bei aliejumi jautriai odai po maudynių. Tėvams reikia turėti neslidžias baseino šlepetes.

Baseine palaikoma 33-34 laipsnių temperatūra. Vandens dezinfekcijai nenaudojamos neorganinės cheminės medžiagos, o filtravimas vyksta per spalvotojo stiklo užpildą, kuriame nesikaupia bakterijos. 

Individualus kūdikių plukdymas mažajame baseine

Mažasis baseinas skirtas individualiam kūdikių iki 8-12 mėnesių plukdymui. 1,2 m skersmens apvaliame baseine su burbuliavimo funkcija mankštinsis tik jūsų mažylis. Tai puiki vieta pirmoms pažintims su vandeniu – maža privati erdvė, individualus specialistės dėmesys tiek kūdikiui, tiek ir tėvams.
Pirmaisiais kartais siekiame daugiau pabendrauti su tėvais, kad suprastume jų lūkesčius ir geriau pažintume mažylį. Kūdikis pratinamas prie vandens, atliekami kineziterapiniai pratimai skatinant natūralų vystymąsi. Vandeniu apliejus vaikelį, ugdomas sąmoningas kvėpavimo sulaikymas. Vėliau, stebint kūdikio progresą bei elgesį vandenyje, pratimai intensyvėja, pereinama prie plūduriavimokol galiausiai galima nardinti.

Individualaus užsiėmimo trukmė – 30 min Kineziterapeutė plukdo kūdikį vandenyje, tėvai į vandenį nelipa.

Individualus kūdikių plukdymas didžiajame baseine

Mankštos didžiajame baseine skirtos mažyliams nuo 8 mėnesių. 10 kv. m baseine vienu metu gali dirbti iki 3 kineziterapeučių, individualiai plukdančių mažuosius. Kūdikių plukdymas didžiajame baseine orientuotas į vyresnius arba pažengusius vaikus, kuriems jau reikia didesnės erdvės, aktyvių kineziterapinių pratimų, socialinio bendravimo su kitais kūdikiais. Užsiėmimo metu atliekami pratimai vandenyje atitinkantys mažylio amžių: vandens užpylimu skatinama sąmoningai sulaikyti kvėpavimą, mokoma nardymo ir plūduriavimo, – sistemingai ruošiami pagrindai savarankiškam plaukimui.

Individualaus užsiėmimo trukmė – 30 min. Kineziterapeutė plukdo kūdikį vandenyje, tėvai į vandenį nelipa.

Kūdikio plukdymas su masažu

Šis paslaugų duetas yra skirtas 2-7 mėn. kūdikiams, kurio metu mažylis individualiai plukdomas kineziterapeutės, o po hidroterapijos atliekamas masažas. Puikiai tinka ne taip greitai pavargstantiems kūdikiams, kurie po mankštos vandenyje dar gali pasimėgauti atpalaiduojančiu masažu. Procedūros metu švelniais glostymo bei trynimo judesiais masažuojamas visas kūdikio kūnelis, daugiausiai dėmesio skiriant problemin vietų tonuso sureguliavimui. Masažo metu tėvai yra konsultuojami rūpimais klausimais.

Įvertinus kūdikio nuovargį po hidroterapijos, šią paslaugą rekomenduojame rinktis ne pirmojo vizito metu. Žinoma, abi procedūros yra galimos ir atskirai.  

Individualaus užsiėmimo trukmė 50 min. (30 min. plukdymas, 20 min. masažas). Kineziterapeutė plukdo kūdikį vandenyje, tėvai į vandenį nelipa.

Masažui naudojame specialų aliejų „Delfino bučinys“ (migdolų aliejus, ramunėlių ir levandų eteriniai aliejai).

Sertifikuota Aqua Sensory metodika kūdikių plukdymui

Sukurta Jungtinės Karalystės kūdikių plukdymo specialistų

Patvirtinta moksliniais tyrimais ir analizėmis

Išskirtinis dėmesys kūdikio emocinei būsenai vandenyje

Pasitikėjimas vandeniu ir natūralus judėjimas jame per žaidimus

Sveikai fizinei raidai taikomos nevaržančios kūną priemonės

Dėka laisvų pasirinkimų vandenyje, skatinama smegenų veikla

Tobulinami refleksai ir mažylio pasitikėjimas savo judesiais

Kainoraštis

Individualus kūdikių plaukdymas mažajame baseine
30 min
26 €

Abonementai: 5x – 120 €, 10x – 220 €

Individualus kūdikių plaukdymas didžiajame baseine
30 min
26 €

Abonementai: 5x – 120 €, 10x – 220 €