What would you like to find?

Kūdikių ir vaikų plukdymas grupėje

Grupiniai užsiėmimai baseine yra skirti tėvams ir kūdikiams bei vaikams, kurie nori mankštintis kartu. Hidroterapijos metu kineziterapeutė, stovėdama šalia baseino, lėlės pagalba perteikia pratimus ir jų atlikimo techniką, parodo, kaip taisyklingai laikyti kūdikį. Grupinių užsiėmimų akcentas – emocinis kūdikio ir mamos/tėčio ryšys. Mankštose aktyviai taikoma patentuota AquaSensory metodika, todėl užsiėmimai labai spalvingi ir žaismingi, o vaikai lavėja visapusiškai – fiziškai, emociškai ir socialiai.

Grupiniai užsiėmimai rekomenduojami ir tame amžiaus tarpsnyje, kai vaikutis neprisileidžia svetimų žmonių, nes  individualūs plukdymai su kineziterapeute tampa neefektyvūs.

Mes pasirūpinome plaukimo sauskelnėmis, minkštu rankšluosčiu, kosmetikos priemonėmis bei aliejumijautriai odai po maudynių. Tėvams reikia turėti maudymosi kostiumą, baseino šlepetes, rankšluostį bei asmenines higienos priemones. Baseine palaikoma 33-34 laipsnių temperatūra. Vandens dezinfekcijai nenaudojamos neorganinės cheminės medžiagos, o filtravimas vyksta per spalvotojo stiklo užpildą, kuriame nesikaupia bakterijos. 

Kūdikių ir vaikų plukdymas grupėse su tėvais

Grupiniai užsiėmimai skirstomi į 6-12 mėnesių, 12-24 mėnesių ir 2-3 metų amžiaus grupes. Kiekvienos grupės pratimai ir veiklos yra tikslingai pritaikytos atitinkamo amžiaus mažylio raidai. Mankštos su vienu iš tėvų metu kūdikis ar vaikas jaučiasi saugiai, būna labiau atsipalaidavęs, todėl pasiekama didesnė fizinė mankštos nauda. Tėveliai gauna plačios informacijos apie vaikų raidą bei mankštinimą.

Grupinio užsiėmimo trukmė – 45 min. Vienoje grupėje būna 3 vaikai.

3-5 metų vaikų plaukimo pamokos

Nuo 3 metų amžiaus grupiniuose užsiėmimuose taikomi ne tik kineziterapiniai pratimai fizinės būklės gerinimui, bet ir įvedami plaukimo pagrindai. Užsiėmimo metu vaikai mokomi saugaus elgesio vandenyje, plaukimo po vandeniu, nardymo. Reguliariai ir tikslingai dirbant vaikas stiprėja fiziškai, labiau pasitiki savimi ir svariausia – išmoksta plaukti!

Plaukimo pamokos trukmė – 45 min. Vienoje grupėje dalyvauja 3 vaikai. Pamokoms sudaromos nuolatinės grupės mokslo metams. Mokymas plaukti vykdomas pagal nuoseklią metodiką, su tarpiniais rezultatų vertnimais ir motyvaciniais įvertinimais.

Sertifikuota Aqua Sensory metodika kūdikių plukdymui

Kūdikių plukdymas – pagal pasaulyje pripažintą Aqua Sensory metodiką

Vanduo be chemijos, kuriame nesikaupia bakterijos

Visiškai saugu turint jaurią odą ar alergiją

Oro ir vandens temperatūra subalansuota patiems mažiausiems

Speciali kūdikių ir nėščiųjų kosmetika po procedūrų nemokamai

Kainoraštis

Kūdikių ir vaikų plukdymas grupėse su tėveliais
45 min
20 €

Abonementai: 5x – 90 €, 10x – 160 €