What would you like to find?

Kūdikių ir vaikų plukdymas grupėje

Grupiniai užsiėmimai baseine yra skirti tėvams ir kūdikiams bei vaikams, kurie nori mankštintis kartu. Hidroterapijos metu kineziterapeutė, stovėdama šalia baseino, lėlės pagalba perteikia pratimus ir jų atlikimo techniką, parodo, kaip taisyklingai laikyti kūdikį. Grupinių užsiėmimų akcentas – emocinis kūdikio ir mamos/tėčio ryšys. Mankštose aktyviai taikoma patentuota AquaSensory metodika, todėl užsiėmimai labai spalvingi ir žaismingi, o vaikai lavėja visapusiškai – fiziškai, emociškai ir socialiai.

Grupiniai užsiėmimai rekomenduojami ir tame amžiaus tarpsnyje, kai vaikutis neprisileidžia svetimų žmonių, nes  individualūs plukdymai su kineziterapeute tampa neefektyvūs.

Mes pasirūpinome plaukimo sauskelnėmis, minkštu rankšluosčiu, kosmetikos priemonėmis bei aliejumijautriai odai po maudynių. Tėvams reikia turėti maudymosi kostiumą, baseino šlepetes, rankšluostį bei asmenines higienos priemones. Baseine palaikoma 33-34 laipsnių temperatūra. Vandens dezinfekcijai nenaudojamos neorganinės cheminės medžiagos, o filtravimas vyksta per spalvotojo stiklo užpildą, kuriame nesikaupia bakterijos. 

Kūdikių ir vaikų plukdymas grupėse su tėvais

Grupiniai užsiėmimai skirstomi į 6-12 mėnesių, 12-24 mėnesių ir 2-3 metų amžiaus grupes. Kiekvienos grupės pratimai ir veiklos yra tikslingai pritaikytos atitinkamo amžiaus mažylio raidai. Mankštos su vienu iš tėvų metu kūdikis ar vaikas jaučiasi saugiai, būna labiau atsipalaidavęs, todėl pasiekama didesnė fizinė mankštos nauda. Tėveliai gauna plačios informacijos apie vaikų raidą bei mankštinimą.

Grupinio užsiėmimo trukmė – 45 min. Vienoje grupėje būna 3 vaikai.

Užsiėmimų tvarkaraštį rasite paspaudę čia.

Sertifikuota Aqua Sensory metodika kūdikių plukdymui

Kūdikių plukdymas – pagal pasaulyje pripažintą Aqua Sensory metodiką

Vanduo be chemijos, kuriame nesikaupia bakterijos

Visiškai saugu turint jautrią odą ar alergiją

Oro ir vandens temperatūra subalansuota patiems mažiausiems

Speciali kūdikių ir nėščiųjų kosmetika po procedūrų nemokamai

Kainoraštis

Kūdikių ir vaikų plukdymas grupėse su tėveliais
45 min
23 €

6-12 mėn. kūdikiams / 12-24 mėn. vaikams / 2-4 m. vaikams; Aqua Sensory metodika

Abonementai: 5x – 105 €, 10x – 190 €