What would you like to find?

Plaukimo pamokos

Plaukimo pamokos – 4-6 metų vaikams skirti grupiniai užsiėmimai vandenyje, kuriuose taikomi ne tik kineziterapiniai pratimai, bet ir įvedami plaukimo pagrindai: vaikai mokomi saugaus elgesio vandenyje, plaukimo po vandeniu, nardymo. Pamokos vykdomos pagal nuoseklią metodiką su tarpiniais ir motyvaciniais rezultatų įvertinimais.

Plaukimo pamokos trukmė – 45 min. Vienoje grupėje dalyvauja iki 5 vaikų.

Mažesniuosius, 3-5 m. vaikus, kviečiame į 45 min. individualias plaukimo pamokas.

Užsiėmimų tvarkaraštį rasite paspaudę čia.

Kodėl verta rinktis Bambino SPA plaukimo pamokas?

Kvalifikuotos trenerės. Bambino SPA dirba licencijuotos, patyrusios ir vaikams atsidavusios trenerės, užtikrinančios profesionalią vaikų priežiūrą ir edukaciją.

Pasitikėjimo savimi vandenyje stiprinimas. Plaukimo, kaip individualios sporto šakos lavinimas, žadina pasitikėjimą savimi. Mažieji plaukikai kryptingai mokosi nugalėti baimę, o su atsirandančiais įgūdžiais formuojasi saugumo ir komforto jausmas. Vandens baimės nugalėjimas yra reikšminga, viena pirmųjų pergalių jaunos asmenybės vystymosi raidoje.

Dėmesys saugumui. Saugumas mūsų prioritetas. Įdiegiame esminius saugumo vandenyje įgūdžius, suteikdami jūsų vaikui praktines žinias apie tai, kaip taisyklingai ir saugiai judėti vandenyje.

Vieta, kur susijungia smagi veikla ir sportas. Bambino SPA plaukimo pamokos nėra vien tik elementari edukacija – kartu tai ir smagūs, įtraukiantys užsiėmimai, kurių metu lavinami įgūdžiai, formuojami tikslai, nuo jauno amžiaus skatinami sveiko ir aktyvaus gyvenimo įpročiai.

Socialinių įgūdžių vystymosi skatinimas. Treniruotės – ne vien tik sportas: nauji draugai, smagios užduotys, kuriami ir vystomi socialiniai įgūdžiai saugioje aplinkoje.

Gyvenimo įgūdžių integracija. Plaukimas nėra tik įgūdis – tai gyvenimo įrankis. Pamokose skatindama disciplina, ugdoma valia ir tikslo siekimas.

Reguliarių ir tikslingų treniruočių dėka jūsų vaikas ne tik išmoks plaukti, bet ir dovanos emocines pergales.

Kainoraštis

Individuali plaukimo pamoka
45 min
45 €

3-5 metų vaikams