What would you like to find?

Watsu® terapija

Watsu® terapija – jūsų kūno ir sielos šokis vandenyje

Watsu® tai vandens terapija, kuri leis patirti vandens ir kūno sinergijos galią ramioje ir globojančioje aplinkoje. 

Watsu® atliekamas šiltame vandenyje. Sesijos metu apjungiami japoniško Zen Shiatsu masažo, raumenų tempimo, sąnarių mobilizacijos bei meditacijos elementai, kurie gilina bendrą atsipalaidavimą, palengvina skausmą ir skatina visą apimantį gijimą.

Kartais Watsu® yra vadinama šokiu vandenyje, kurio metu formuojasi dažnai nuostabą keliantis santykis su vandens stichija ir pačiu savimi.

Tačiau geriausiai šią patirtį gali apibūdinti Watsu® poveikį pajautę žmonės:

„Ankščiau nieko panašaus nesu patyrusi. Jausmas lyg skrendi. Pirmiausia – virš žemės, vėliau kosmose, o dar vėliau savo sielos gelmėse, kur slypi begalė svarbių atsakymų. Be viso to, atsipalaidavo ne tik mintys, bet ir kūnas. Buvo išjudinta bei pratempta nugara, net savaitę laiko tęsėsi gilus miegas. Nuoširdžiai rekomenduoju tai patirti kiekvienam.“ – Brigita

„Lankiausi Megos baseine pas specialistę Viktoriją Watsu® užsiėmime. Tai buvo viena geriausių patirčių ir naudingai praleistas laikas sau. Viktorija visiška profesionalė, užsiėmimas buvo sklandus, švelnus ir netgi sakyčiau užburiantis. Pavyko atsipalaiduoti ir tas ramybės pojūtis išliko dar ir po užsiėmimo. Rekomenduočiau kiekvienam, o ypač tiems kurie nori atsipūsti nuo greito gyvenimo tempo.“ – Žilvija

Watsu® sesijos metu specialistas gali panaudoti daugybę įvairių technikų ir būdų. Kiekvienas prisilietimas, judesys ir Watsu® patirties aspektas yra labai svarbus, be to, skirtingai veikia plūduriuojantį žmogų.

Šiltas vanduo atpalaiduoja audinius ir nuramina protą. Siūbavimas vandenyje sukuria lengvumo įspūdį ir pakeičia traukos bei laiko suvokimą.
Ritmingas ir ramus kvėpavimas sukuria laisvumo pojūtį bei jausmą, kad esi suprastas ir užjaustas.
Tempimas išplečia audinius, o Šiatsu atveria energijos tėkmę visame kūne. Siūbuojantys judesiai suteikia laisvės, aptakumo ir grožio pojūtį, o terapeuto skleidžiama nuoširdi globojanti šiluma skatina visapusišką atsipalaidavimą.

Kodėl verta išbandyti Watsu® terapiją?

Gilus atsipalaidavimas. Atsipalaiduokite „skriedami“ šiltame vandenyje, kuriame nuskęsta kūne ir mintyse susikaupusios problemos, o pasilieka lengvumo ir ramybės pojūtis.

Sumažėjęs skausmas. Watsu® terapija sumažina lėtinį raumenų ir sąnarių skausmą, virškinimo spazmus, gerina sąnarių mobilumą.

Numalšintas stresas. Bent trumpam pamirškite kasdieninį nerimą ir įtampą bei atsiduokite švelniems vandens sūkuriams ir raminantiems pojūčiams, kurie yra neatsiejama Watsu® dalis.

Pagerėjusi kraujotaka. Watsu® judesiai pagerina kraujotaką, pagilina kvėpavimą, skatina deguonies ir maistinių medžiagų įsisavinimą visame kūne.

Emocinis gijimas. Watsu® sesijos turi gilų raminamąjį poveikį, todėl padeda išlaisvinti užspaustas emocijas, nuramina protą. Net ir po vienos procedūros gali sumažėti nerimas, širdgėla, emocinis skausmas.

Ar Watsu® terapija jums tinka?

Watsu® tinka sveikiems, bet kokio amžiaus žmonėms, besilaukiančioms moterims ir šeimoms, sportininkams. Taip pat nerimą ir nemigą patiriantiems žmonėms, o įvertinus būklę, terapija gali būti taikoma ligoniams bei žmonėms su specialiaisiais poreikiais.

Seansai naudingi visiems, o ypač tiems, kurie ieško paveikaus atsipalaidavimo ir būdų, kaip sumažinti nerimą bei fizinį ar emocinį skausmą. Pagarbus prisilietimas ir vandens tėkmė švelniai ragina įsiklausyti į savo kūno ir sielos poreikius.

DUK apie Watsu® terapiją

Pasiruoškite visus maudymosi reikmenis (maudymosi kostiumėlis, baseino šlepetės, rankšluostis). Prieš seansą nesitepkite kūno aliejais ar kremais, nusiimkite visus papuošalus (auskarus, žiedus, grandinėles, apyrankes), susiriškite ilgus plaukus. Pavalgykite 1,5-2 val. iki seanso.

Rekomenduojame atvykti bent 15 min. prieš seansą, kad galėtumėte ramiai ir neskubant pasiruošti terapijai.

Viso seanso trukmė  - 1 val. 30 min., iš kurių 60 minučių - vandenyje.

Žinoma, kviečiame atvykti. Šios terapijos metu vandens sūkuriai ir tėkmė lengvai atpalaiduoja kūną ir mintis.

Vandenyje jaučiamas tik 10% žmogaus svorio, taip pat naudojamos priemonės, kurios palengvina žmogaus judejimą vandenyje ir pagelbsti terapeutui atliekant seansą. Todėl nepriklausomai nuo jūsų kūno sudėjimo, specialistui nėra sunku ar nepatogu atlikti terapiją.

Kainoraštis

Watsu® terapijos sesija
90 min
95 €