What would you like to find?

Nėščiųjų kineziterapija

Nėštumas yra ypatingas laikotarpis moters gyvenime, kuomet organizme vyksta tiek fiziniai, tiek ir emociniai pokyčiai. Fizinis aktyvumas būsimai mamai yra tinkamiausias būdas sustiprinti sveikatą bei palaikyti gerą savijautą. Mankštos nėštumo metu turi įtakos ne tik gimdymui, bet ir vaikelio vystymuisi bei jo fizinei būklei.
Kineziterapinės procedūros ir masažai rekomenduojami nuo ketvirtojo nėštumo mėnesio, tačiau viso nėštumo metu tarkitės su prižiūrinčiu gydytoju ir apie savo sveikatos būklę informuokite kineziterapeutę-masažuotoją.

Nėščiųjų kineziterapija baseine

Kineziterapija vandenyje – tai unikali galimybė nėščiajai užsiimti mankšta nevarginant savo organizmo, nes vandenyje žmogaus kūnas sveria žymiai mažiau. Po baseino pagerėja savijauta, nuotaika, suaktyvėja medžiagų apykaita. Krūvis mankštos metu parenkamas individualiai, didelis dėmesys skiriamas atsipalaidavimui ir kvėpavimo pratimams.

Užsiėmimai vyksta grupėse iki 3 nėščiųjų, trukmė – 45 min.

Prieš mankštas rekomenduojama kineziterapeutės konsultacija.

Nėščiųjų kineziterapija salėje

Laukiantis kūdikio pasislenka moters kūno pusiausvyros centras – keičiasi laikysena, didelė apkrova tenka nugarai, juntami skausmai, raumenų įtampa ir tampa sunku tiesiog jaustis patogiai. Nėščiųjų mankšta ne tik sustiprina fiziškai, bet ir harmonizuoja bendrą savijautą. Pratimai nugaros korekcijai ir kūno pusiausvyros centrui atrasti, taip pat dubens dugno mankšta, sugrąžina būsimai mamai puikią savijautą bei įkvepia toliau mėgautis kūdikio laukimu.

Užsiėmimai yra individualūs, trukmė 45 min.

Kineziterapeutė konsultuoja mankštos metu. 

Nėščiųjų masažai

Nėščiųjų masažas padeda būsimai mamai jaustis geriau. Dažnai nėščioms moterims būdinga įtampa, nerimas, kuris susijęs su hormonų kaita, taip pat nemiga, nesugebėjimas atsipalaiduoti. Nėštumo metu atsiradusius skausmus ir negalavimus palengvins reguliariai atliekamas masažas, kuris aktyvina kraujotaką, atpalaiduoja raumenis, pagerina miego kokyb, sumažina streso ir nerimo simptomus.

Nėščiųjų masažo metu taikomos specialios padėtys gulint ant šono, parenkama švelnesnė masažavimo technika nesiekiant giliųjų raumenų ir apeinant jautresnes sritis.

Galima rinktis viso kūno, nugaros ar pečių juostos masažus.

Privalumai

Salės, vandens ir masažo procedūros vienoje vietoje

Darbo specifiką išmanantis personalas

Nemokamas parkavimas, pirmas aukštas, jokių laiptų

Neišnaudojus abonemento galima sugrįžti į kūdikių procedūras

Kainoraštis

Nėščiųjų kineziterapinė mankšta baseine
45 min
20 €

Abonementai: 5x – 90 €, 10x – 160 €

Individuali kineziterapinė nėščiosios mankšta
45 min
26 €

Abonementai: 5x – 120 €, 10x – 220 €

Nėščiųjų nugaros masažas
30 min
25 €

5x abonementas – 130 €

Nėščiųjų atpalaiduojantis viso kūno masažas
60 min
40 €

5x abonementas – 210 €

Nėščiųjų galvos,kaklo, pečių juostos masažas
30 min
25 €

5x abonementas – 110 €

Masažas po gimdymo
60 min
40 €

5x abonementas – 170 €