What would you like to find?

Dažniausiai užduodami klausimai

Taip, į visas paslaugas reikia registruotis iš anksto. Patogiausia ir greičiausia naudojant internetinę registracijos formą, taip pat galima telefonu +370 (659) 52777, el. paštu info@bambinospa.lt arba žinute socialiniuose tinkluose.

Klinika nebendradarbiauja su TLK ir visos teikiamos paslaugos yra mokamos pagal patvirtiną ir šiame tinklapyje skelbiamą kainyną. Bambino SPA teikiamoms paslaugoms gydytojo siuntimas nėra būtinas.
Atvykus į procedūrą reikia užpildyti geros valios sutikimą bei anketą apie jūsų ar vaiko sveikatos būklę. Turint kontraindikacijų, prašome pristatyti gydytojo pažymą, rekomendacijas dėl gaunamų klinikos paslaugų.

Kūdikiams ir vaikams, atvykstantiems į užsiėmimus baseine, suteikiame rankšluostį, plaukimo sauskelnes, kosmetiką bei higienos priemones. Tėvams, nelipantiems į vandenį, su savimi reikia turėti tik švarias, neslidžias baseino šlepetes. Jeigu tėvai patys dalyvauja procedūrose baseine, prašome nepamiršti maudymosi kostiumėlio, baseino šlepečių, rankšluosčio bei asmeninių higienos priemonių. Atvykstant į salės užsiėmimus, reikia pasirūpinti patogia sportine apranga, kūdikiui galite paimti jo mylimą žaisliuką.

Masažo procedūros nieko papildomo atsivežti nereikia.

Pirmajam kartui rekomenduojame atvykti 15 min. prieš užsiėmimą. Papildomai paprašysime užpildyti sveikatos būklės anketą.  

Kitais kartais užtenka atvykti 5-10 minučių prieš užsiėmimą – kiek, kiek reikia laiko persirengti ar paruošti kūdikį procedūrai.

Kineziterapija baseine ir salėje kūdikiams rekomenduojama nuo 2 mėn.

Kad kūdikis gerai jaustųsi vandenyje jo svoris turėtų siekti bent 5 kg, tuomet jam nebus šalta. Prieš pradedant lankyti baseiną rekomenduojama namų vonelėje kūdikį maudyti 34 laipsnių temperatūros vandenyje. Kūdikis turi būti pamaitintas bent 30min iki užsiėmimo. Rekomenduojama nevėluoti, kad susiruošimas būtų ramus, kūdikis spėtų apsiprasti su aplinka. Normalu, jei pirmieji užsiėmimai bus trumpesni, mažiausiems 30 minučių gali būti per daug.

Paslaugų aprašymuose matysite užsiėmimo tipą ir rekomenduojamą vaiko amžių, tačiau jeigu abejojate ar turite papildomų klausimų, nedvejokite susisiekti telefonu +370 (652) 59777 arba žinute socialiniuose kanaluose.

Dėl visų klientų komfortiško laiko rekomenduojame vienam iš tėvų lydėti vaiką į užsiėmimą. Priklausomai nuo žmonių skaičiaus baseinų erdvėje, tėvai gali stebėti mažylio plukdymą pasikeisdami.

Pasikeitus situacijai ir negalint atvykti į užsiėmimą, visada prašome informuoti mus kiek įmanoma anksčiau. Apie neatvykimą galima pranešti telefonu, sms žinute (atsakant į gautą registracijos priminimo žinutę), elektroniniu paštu ar žinute socialiniuose tinkluose.

Paslaugų abonementų turėtojams, nepranešus apie neatvykimą prieš 24 val., užsiėmimas yra išskaičiuojamas iš likusių kartų.

Vėluojant į užsiėmimą, jo laikas atitinkamai trumpinamas. Pavėlavus daugiau nei 10 min., klinika pasilieka teisę nepriimti į užsiėmimą.

Labai prašome informuoti iš anksto, jeigu matote, kad laiku atvykti nepavyks.

Liko neatsakytų klausimų?

Jei nerandate atsakymų į savo klausimą mūsų D.U.K. skiltyje, galite tai padaryti susisiekę su mumis jums patogiu būdu.