What would you like to find?

Vidaus tvarkos taisyklės

BAMBINO SPA PASLAUGŲ NAUDOJIMOSI TAISYKLĖS

1. Į centrą priimami tik į užsiėmimus iš anksto užsiregistravę lankytojai.
2. Į užsiėmimą reikia atvykti nurodytu laiku, pavėlavus – trumpėja užsiėmimo laikas.
3. Užsiregistravus paslaugai ir jai nepilnai įvykus ne dėl darbuotojų ar centro kaltės, paslaugos gavėjas atsiskaito standartiniu įkainiu.
4. Apie negalėjimą dalyvauti užsiėmime būtina pranešti prieš 24 val. Nepranešus prieš nurodytą laiką, sumokėti pinigai negrąžinimi, abonemento kartas yra nuskaičiuojamas ir kitu laiku nekompensuojamas.
5. Baseine draudžiama lankytis sergant infekcinėmis, užkrečiamomis ligomis, turint atvirų žaizdų.
6. Atvykus į centrą, vaikų ir tėvų lauko rūbai paliekami tam skirtoje vietoje. Lauko avalynę reikia persiauti arba užsidėti antbačius.
7. Lipantiems į baseiną būtina avėti neslidžią guminę avalynę. Baseinų zonoje eiti iš lėto, įvertinti, kad šlapia danga gali būti slidi, lipant laiptais laikytis už turėklų. Vaikams draudžiama bėgioti baseino zonoje.
8. Už vaikų saugumą užsiėmimo metu, prieš ir po jo atsako tėvai (ar kitas kartu atvykęs suaugęs asmuo). Vaikai negali būti palikti vieni, kūdikių negalima palikti ant vystymo stalų.
9. Į baseiną galima lipti tik gavus darbuotojo leidimą.
10. Prieš ir po baseino rekomenduojama nusiprausti po dušu.
11. Lipant į baseiną su vaikais, o taip pat ir nėščiosioms privaloma turėti savo rankšluostį. Mažyliui yra skirtas vienas rankšluostis ir vienerios vienkartinės maudymosi sauskelnės.
12. Panaudoti rankšluosčiai paliekami tam skirtoje dėžėje. Po užsiėmimo persirengimo vieta turi likti tvarkinga.
13. Bambino SPA inventorius turi būti saugojamas ir tausojamas. Inventorius negali būti naudojamas be personalo priežiūros.
14. Už paliktus asmeninius daiktus atsako patys lankytojai.
15. Bambino SPA užsiėmimų metu fotografuoti ir  lmuoti leidžiama tik gavus darbuotojų sutikimą. Draudžiama  lmuoti ir fotografuoti kitus lankytojus, viešinti jų nuotraukas. Centre yra gerbiamas asmeninė teisė į privatumą.
16. Lankytojai yra nemokamai vaišinami kava, arbata ar vandeniu. Jeigu tai nebuvo pasiūlyta, svečiai patys gali kreiptis į administratorę su prašymu.